Pulpety z testosteronem

Widziałem wiele rzeczy z etykietką „For Men”, myślałem, że nic mnie nie zdziwi. Myliłem się. Bardzo.

Zobaczyłem ostatnio chipsy dla dziewczyn i dla chłopaków. Pierwsze z różowymi motywami na opakowaniu – cienkie, bo wiadomo, że kobiety są delikatne i nie pogryzą nic, co ma więcej niż trzy milimetry grubości. Te drugie były grube w niebieskim opakowaniu z jakimś jeansowym motywem. Wiadomo, non stop chodzimy w jeansach, gołymi rękoma ścinamy nieniedźwiedzie i zabijamy drzewa. Zastanawiam się czy marketingowcy wymyślając ten produkt prowadzili jakieś badania, czy posługiwali się tylko wyssanymi z palca stereotypami.

Nie zapominajmy o typowo męskim produkcje spożywczym – jogurcie. Bakoma Men. Bo z ziarnami? Nie wiem czy jest odpowiednik dla kobiet. Z tego, co mówią reklamy wynika, że one mają wiecznie zaparcia, więc jedzą tylko Activię. Kobieto, choćby nie wiem jak smakował Ci jogurt z ziarnami idź leczyć zaparcia! Do kuchni.

Podobnie jest z piwem. Wojak to jest męskie piwo, Tatra to jest męskie piwo, Harnaś to jest męskie piwo. Redd’s jest dla kobiet. Idąc tym tropem wszystkie smakowe „piwa” są dla kobiet. Panowie, rezygnujemy z Corneliusów, Łomży z lemoniadą i moich ulubionych miodowych.

To jeszcze nic

Prawdziwy cios absurdu dosięgnął mnie całkiem niedawno w sklepie. Cios był taki silny, że musiała mnie uspokajać żona. Kiedy już opanowałem śmiech, pokazałem jej, co mnie tak rozbawiło.

Pulpety Męska Rzecz

Stoczek-MR_pulpety_RGBLinia dań gotowych „Męska Rzecz” została przygotowana specjalnie pod męski gust: to doskonale doprawione i pożywne posiłki, łatwe w przygotowaniu, o prawdziwie domowym smaku. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie nie ma warunków, ani czasu do samodzielnego przygotowania posiłków (biwaki, wycieczka rowerowa, grzybobranie, delegacja, praca, itp.) ponieważ nie tylko wyśmienicie smakują, ale również nie wymagają specjalnych warunków przechowywania.

Oczywiście każdy facet, ale to każdy bez najmniejszego wyjątku lubi, kiedy potrawy są „doskonale” przyprawione. Czyli jak? Tak, że wypala mózg i boli dwa razy, czy są przyprawione jak każde pulpety, ale te dla kobiet są mdłe? No i oczywiście męską rzeczą jest kulinarna nieudolność, brak czasu na gotowanie i brak lodówki.

Nie wiem na ile działa taki marketing, ale trzeba przyznać, że dobrze poprawia humor. Teraz idę zjeść babskie chipsy i popić babskim piwem. Później dla złagodzenie efektów mojej złej decyzji łyknę jakąś Activię. Jutro dla równowagi płci opierdolę jakiegoś pulpeta w szałasie.

PS. Żaden z produktów dla mężczyzn nie zawiera testosteronu i środka na potencję. Chyba.