Nie róbmy polityki, pokazujmy cycki

Na sukces Donatana złożyła się tylko jedna rzecz a raczej jedna para. Cycki w miniaturce na YouTube. To wystarczyło. Ta para piersi przyciągnęła kilka milionów osób a Donatan poleciał do Kopenhagi, w międzyczasie promując wątpliwej urody modelkę, o której na szczęście, nikt już nie pamięta.

W 90% sukces tej piosenki to efekt, który specjaliścy od internetowego marketingu nazywają efektem cycków. Kiedy w sieci pojawił się nowy teledysk, internauci zapytali tylko „gdzie są cycki” i poszli dalej.

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało

Miało być tak pięknie, Europa zagłosuje na piękne, dorodne, falujące polskie piersi. Już witaliśmy się z gąską, ale Postępowa Europa, dla której kawałek golizny to norma, bo przecież w MTV i innych mają to od dawna i w sumie jest już nudne, wybrała inaczej. Media i publicyści aż podskoczyli, ze szczęścia oczywiście. Nic nie zapowiadało, że ten niedzielny poranek będzie tak emocjonujący. Z jednej strony brawa dla postępowej Europy, która wybrała kogoś kto jest taki jaki chce być i nie ogląda się na narzucone schematy. Swoją drogą, dlaczego facet w sukience nazywany jest kobietą z brodą? Z drugiej strony, reszta może straszyć genderem i upadkiem cywilizowanej Europy. A internet ma czym żyć i dobrze, bo o to chodzi. Dobrze o tym wiedzą redaktorzy gazeta.pl, którzy w pocie czoła wymyślają tytuły w stylu:

Internauci o Eurowizji [NAJLEPSZE MEMY]

Przeczytałem wpis koleżanki, która nawoływała do bojkotu Eurowizji, argumentując że 50% głosów należało do jury. Gdyby nie oni, Polacy zajęliby pierwsze miejsce. Bardzo ładna patriotyczna postawa – zwalenie winy na innych. To się chwali, widać że chowana na swojskiej śmietanie.

Zrezygnujmy z Eurowizji

Byliśmy tam parę razy, na jakiś czas daliśmy sobie spokój i może faktycznie warto darować sobie ten festyn tak na amen, na zawsze. Ale przecież Edyta Górniak… No… my kilkadziesiąt lat temu strzeliliśmy kilka goli. Z tą Eurowizją jest dokładnie tak jak z piłką nożną. Jest zupełnie nie dla nas!

Nie rezygnujmy z Eurowizji

Warto podążać za Postępową Europą, nad Wisłą też znajdzie się nie jeden koleś w sukience i kobieta z brodą. Nie wstydźmy się, my też mamy godnych reprezentantów.

Madox
Magda Mołek

 

Poprawność polityczna nie pozwala mi pisać, że mam nadzieję, że poseł Grodzka zrezygnuje z reprezentowania nas w Sejmie i zajmie się muzyką ;)

#BezCieniaIronii Gdzieś we mnie tli się mała iskierka nadziei, że zwycięstwo Conchity Wurst jest wynikiem zwykłego trolololo, mam nadzieję, że Europa wie co robi i jeśli tak to robi to dobrze!

Trolling is a art!